خریدار ضایعات خودرو

خرید و فروش ضایعات خودرو و آهن آلات

درباره ی فروش ضایعات خودرو ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که ضایعات چیست و چگونه خرید و فروش می شود و چه کسانی این ضایعات را خریداری می کنند ؟

اول از همه ، باید به یاد داشته باشید که ضایعات قابل بازیافت هستند. یعنی می توان دوباره از آنها استفاده کرد و این برای محیط ما بسیار مهم است. شاید برای شما این سال پیش بیاید که اصلاً به چه چیز هایی ضایعات می گویند ؟

به هر وسیله ای که از آن به اندازه یک افی استفاده شده باشد و دیگر قابل استفاده نباشد ضایعات می گویند. مانند خودروها ، برخی از لوازم خانگی و بسیاری از مصالح یکبار مصرف و مصالح ساختمانی و این ها همه و همه ضایعاتی هستند که قابل بازیافت هستند و ارزش پولی قابل توجهی دارند. به طور کلی ضایعات  به سه دسته تقسیم می شوند

  • ضایعات فلزی
  • ضایعات غیر فلزی
  • ضایعات الکترونیکی

عکس مرکز خرید و فروش ضایعات

خریدار ضایعات لاستیکی فرسوده ماشین

لاستیک ها دارای اجزای قابل بازیافت هستند که می توان از آنها برای ساخت طیف وسیعی از مواد استفاده کرد. بنابراین اجزای ارزشمند این لاستیک ها جدا شده و به مواد کاربردی تبدیل می شوند. در مراکز بازیافت این لاستیک ها به طور استاندارد بدون تولید دود و آلودگی محیط می سوزند و مواد قابل بازیافت آنها جدا می شود.

خریدار ضایعات میز و صندلی خودرو

در ساخت میز و صندلی از مواد مختلفی استفاده شده است که هر کدام مقادیر متفاوتی از مصالح ارزشمند دارند. بنابراین ، این مواد قابل بازیافت هستند و می توان از آنها برای تولید مواد اولیه کارخانه ها استفاده کرد.

خریدار ضایعات قطعات خودرو

ضایعات قطعات خودرو از آن دسته ضایعات است که خرید و فروش آن زیاد انجام می شود. قطعات خودرو مانند موتورها ، گیربکس ها ، دینام ها ، لاستیک ها و سایر قطعاتی که آسیب دیده اند و دیگر قابل استفاده نیستند را می توان در این به مجموعه های خرید ضایعات فروخت و سود زیادی کسب کرد.

ضایعات خودرو و خرید و فروش آن

ضایعات غیر فلزی خودرو ها

در ساخت خودرو از قطعات غیر فلزی زیادی استفاده شده است. مراکز زیادی هستند که کارشان خرید فروش انواع ضایعات خودرو از جمله قطعات غیر فلزی خودرو ها می باشد. در خودرو از قطعاتی مانند چرخ ماشین ، شیشه های ماشین ، روغن و فیلتر روغن ، داشبورد ، چراغ ها و سپرها استفاده شده است که این قطعات غیر فلزی هستند و شما با فروش آن ها می توانید سود زیادی کسب کنید. اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن ها را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.
بهترین خریدار ضایعات

ضایعات الکترونیکی قطعات خودرو

ضایعات الکترونیکی مجموعه ای از قطعات الکترونیکی است که یا از کار افتاده یا آسیب دیده اند. همانطور که می دانید عمر قطعات الکترونیکی معمولاً بسیار کوتاه است و البته تعداد ضایعات الکترونیکی بسیار زیاد است. علاوه بر این ، بسیاری از دستگاه های الکترونیکی اغلب بعد از خرابی یک قطعه الکترونیکی عملاً بی فایده و خراب می شوند و بسیاری از آنها را نمی توان تعمیر کرد و نیاز به جایگزینی دارد.

قطعات الکترونیکی به دلیل وجود فلزات گرانبها در آن ها دارای ارزش بالایی هستند. این ضایعات الکترونیکی خودرو شامل باتری ، سیستم صوتی و تصویری ، سیستم قدرت خودرو ، تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون خودرو ، سیستم روشنایی ، سنسور ، سیستم استارت خودرو ، کلیدها و کلیدهای برقی ، سیم ها می شوند. . اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن ها را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید ضایعات خودرو با بالاترین قیمت

خریدار ضایعات با بالاترین قیمت باید قبل از عقد قرارداد با فروشنده ضایعات صحبت کند و در مورد قرارداد و بندهای مربوط به قرارداد خرید ضایعات خودرو به او بگوید. ما با بهترین مشاوره سعی می کنیم ضایعات خودرو شما را با قیمت بالا و تسویه نقدی خریداری کنیم. برای فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

ماشین های فرسوده خود را بفروشید

با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری و ساخت دستگاهها و ابزارهای دقیق و به روز ، ابزارها و دستگاههای قدیمی به مرور زمان از سیستم خارج می شوند. به عنوان مثال شاید خیلی از ما ها دارای ماشین های قدیمی باشیم که دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد و همگی از سیستم فعلی خود حذف شده اند. بهترین راه جمع آوری و بهترین سرنوشتی که می توان برای آنها تصمیم گرفت بازیافت است. مجموعه ی ما در این زمینه فعالیت می کند. ما می توانیم انواع ضایعات شما را با بهترین قیمت از شما خریداری و به مراکز بازیافت بفروشیم تا بتوانیم در حفظ محیط زیست کار مهمی انجام داده باشیم.

قیمت انواع قطعات خودرو

ضایعات خودرو نیز مانند بقیه ی ضایعات می باشد و می توان با فروش آن سود زیادی کسب کند. قیمت ضایعات خودرو نیز مانند دیگر ضایعات بر اساس قیمت ارز روز به روز تغییر می کند. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. همچنین بستگی دارد که شما می خواهید کدوم یک از قطعات خودروی خود را به فروش بگذارید چون هر قطعه بر اساس نوع کاربرد و مزایا دارای قیمت های متفاوت می باشد. اگر می خواهید از قیمت دقیق ضایعات خودرو آگاه شوید می توانید با ما به شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

خرید و فروش آهن آلات و ضایعات خودرو

فروش ضایعات خودرو در تهران

خواص شیمیایی ضایعات بستگی مستقیم به نوع تولید و درجه فولاد ساخته شده دارد که شامل تعدادی عنصر مفید و مضر است. ضایعات آهن اکثرا دارای فلزاتی مانند مس ، قلع ، روی و غیر فلزاتی مانند فسفر و گوگرد باشد. این عناصر کیفیت فولاد را کاهش می دهد. خریدار ضایعات مس به نسبت از عناصر دیگر کمتر است بنابراین انواع ضایعات آهن به ویژه آنهایی که عناصر فوق را دارند باید بازرسی و جدا شوند. در نتیجه ، درصد مصرف ضایعات آهن برای کوره های شارژ بسته به نوع فولاد تولید شده متفاوت است. این امر باعث می شود ترکیب شیمیایی ضایعات برای ساخت فولادهای ساختمانی و فولادهای آلیاژی اهمیت داشته باشد.
در دنیای امروزی تعداد ضایعات آهن بیشتر از دیگر فلزات شده و خریدار ضایعات آهن هر روزه در حال انجام کار با ضایعات آهن هستند.

 

ضایعات خودرو دارای مقدار زیادی آهن که در بدنه ی آن استفاده شده می باشد. با بازیافت این مقدار آهن می توان کلی وسایل و قطعات آهنی ساخت و در مصرف منابع طبیعی صرف جویی کرد. همچنین علاوه بر آهن ضایعات خودرو دارای کلی مواد دیگه مانند آهن هستند که هم خوب به فروش می رسند و هم در حفظ منابع طبیعی کمک زیادی می کنند. اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن به بالاترین قیمت را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما ضایعات خودرو شما را با بالاترین قیمت خریداریم.

قطعات یدکی خودرو در تهران

قبل از سال ۹۳ درصد بالایی از قطعات یدکی ایرانی به عنوان واردات به سیستم تولید خودرو اضافه شد. بیشتر این واردات در دست چینی ها بود که ارزش آن ۱۲ میلیارد تومان یا ۳٫۵ میلیارد دلار برآورد شده بود. پس از آن ، اکثر این تولید ها در کشور انجام شد و این یک گام بزرگ در راه ساخت خودرو است. خرید قطعات یدکی خودرو و استفاده از آنها در بازیافت با هدف بازگرداندن قطعات به چرخه صنعت ، البته به شیوه مناسب و سازگار با محیط زیست ، یکی از اقداماتی است که ما در مجموعه ی خود انجام می دهیم.

صرفه جویی در مواد اولیه

یکی دیگر از مزایای بازیافت ، صرفه جویی قابل توجه در مصرف منابع مانند فولاد ، فلز و غیره است. به عنوان مثال یک تن فولاد که حاصل بازیافت ضایعات آهن است ، مصرف ۱۱۱۵ کیلوگرم آهن ، زغال سنگ و ۵۳ کیلو گرم سنگ آهک را کاهش می دهد. این مهمترین مرحله در صرفه جویی در مواد اولیه با ۹۵٪ کاهش مصرف آلومینیوم ، ۸۵٪ صرفه جویی در فلز مس ، ۶۵٪ صرفه جویی در فلز سرب و ۶٪ صرفه جویی در فلزات است.
دلیل کاهش خریدار ضایعات آلومینیوم  کم شدن مصرف آلومینیوم است.
صرفه جویی در فلز سرب از مهم ترین ویژگی هاست زیرا سرب یکی از پر کاربرد ترین عنصر ها است
خریداران ضایعات سرب از این عنصر به نسبت محروم هستند زیرا برخی شرکت هایی که با فلز کار می کنند قدر دان برخی فلزات نیستند و صرفه جویی نمی کنند.

از قطعات خودرو در بازار جهانی برای بازیافت استفاده کنید

خرید و فروش ضایعات خودرو و برخی فلزات خودرو

استفاده از قطعات مختلف ماشین مانند بالابر غلتکی و دیگر ماشینهای فرسوده در بازیافت و بازگرداندن آنها به صنعت در سراسر جهان مورد توجه است. به عنوان مثال ، در ایالات متحده بیش از ۱۴۰،۰۰۰ نفر در بیش از ۹۰۰۰ مرکز بازیافت خودروهای کارکرده و کار می کنند. همچنین جالب است بدانید که صنعت بازیافت خودرو یکی از بزرگترین صنایع در ایالت آمریکا است. این صنعت اخیراً به شانزدهمین صنعت بزرگ کشور تبدیل شده است. سهمیه صنعت بازیافت سالانه ۲۵ میلیارد دلار تولید ناخالص ملی برآورد شده است. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند ادعا می کنند که توانسته اند ۷۵ درصد وزن خودرو را بازیافت کرده و از آن در تولید قطعات جدید یا صنایع دیگر به عنوان مواد اولیه سایر صنایع استفاده کنند. این درصد بسیار قابل توجه است و گامی مهم برای حفظ محیط زیست و تولید مواد اولیه بدون نیاز به اکتشاف در طبیعت است. بدنه ، موتور و باتری ، چرخ ها ، صندلی ها و فرمان این سیستم ها به طور کامل بازیافت می شوند.

مجموعه ی ما کلیه ضایعات خودروی شما را با بالاترین قیمت از شما خواهد خرید. هدف ما از این کار صرفه جویی در منابع طبیعی و حفظ محیط زیست می باشد. ما نواع ضایعات خودروی شما را با بالاترین قیمت از شما خریداری و به مراکز بازیافت می فروشیم. شما با فروش به ضایعات به شما سودی زیادی می توانید داشته باشید. پس اگر دارای ضایعات خودرو هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)