خریدار ضایعات در غرب تهران

بزرگترین مرکز خرید و فروش ضایعات آهن

شرکت ما کار خرید انواع ضایعات از جمله ضایعات آهن ، مس و….. را در غرب تهران انجام می دهد. و ما خریدار ضایعات در غرب تهران را در تیم خود داریم. خرید انواع ضایعات به صورت نقدی و شبانه روزی انجام می شود. برای فروش ضایعات به ما فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ما به شما اطمینان می دهیم که هرگز از کار با ما پشیمان نخواهید شد. ما ضایعات آهن ، مس ، آلومینیوم ، چدن ، ظروف آهن ، برنج و سایر ضایعات فلزی را در محل خریداری می کنیم.

ما آمادگی خود را برای همکاری با همه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می کنیم. ما می توانیم ادعا کنیم که بهترین خریدار ضایعات فلزات و ضایعات ساختمانی و صنعتی از جمله آلومینیوم ، مس ، برنج و کابل در غرب تهران هستیم. همانطور که می دانید بازیافت ضایعات فلزی تأثیر زیادی در حفظ محیط زیست و سلامتی افرادی که در آنجا زندگی می کنند ، دارد و همچنین به آنها سود می رساند.

در این راستا بیشتر بخوانید: خرید ضایعات در شرق تهران

درجه بندی ضایعات آهن

روش درجه بندی و رتبه بندی ضایعات آهن و خریدران ضایعات آهن توسط کارخانه های فولادی انجام می شود و این روش به شرح زیر است:

 • ضایعات آهن فوق العاده ویژه: سخت افزارهای ساختمانی مانند تیرها ، شافت ها ، گوشه های ضخیم ورق و لوله هایی با ضخامت کمتر از یک متر (برش شاسی کامیون های سنگین و ورق های روغن زنگ زده شامل درجه فوق العاده ویژه هستند)
 • ضایعات آهن مخصوص: شامل ورق روغن سیاه و غیر زنگ زده ، قطعه گوشه ای ، سر تیرچه ، انواع میلگردها و چهار ضلعی کوتاه ، لوله سیاه ضخیم ، ورق ضخیم ، تسمه های ضخیم آهنی ، قالب های بتونی (با وزن) ، لبه ماشین ، موتور یخچال پلکانی (با وزن) می شود.
 • ضایعات آهن درجه یک: شامل لوله های مشکی صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی ، انواع لوازم جانبی موتور سبک و سنگین ، شاسی سنگین اتومبیل ، انواع ورق های روغن و سیاه رنگ ، ریل قطار ، اتوهای شرکت برق با پلاک و دیگ بخار بدون مقیاس ، انواع چرخ دنده می شود.
 • قراضه آهن درجه دو: شامل ضایعات آهن درب و پنجره ، صندوق عقب دوچرخه و موتور سیکلت ، آبگرمکن ، لوله بار گالوانیزه ، لوله بار سبک ، انواع تور ، سیم جوش ، تسمه های کویل دار ، میلگرد ورق های کویل دار ، گالوانیزه و اتصالات گالوانیزه می شود.
 • ضایعات آهن درجه سه: ورق گالوانیزه کار شده و رنگ آمیزی شده ، لوازم بهداشتی و شیلنگ های سوخته فشار بالا
 • ضایعات آهن درجه ۴: پلیسه های فولاد ضد زنگ
 • ضایعات آهن روغنی: ورق هایی که با روش های کار سرد تولید می شوند و در تولید قطعات خودرو و ماشین سازی و غیره استفاده می شوند.
 • ضایعات آهن گالوانیزه: به اتوهایی گفته می شود که دارای روکش گالوانیزه مانند کانال های تهویه هوا ، لوله های آب و …
 • ضایعات آهن آلیاژ: آهن از عناصری مانند کروم ، منگنز ، نیکل و ….. تشکیل شده است.

 

انواع ضایعات آهن و خریداری آن

خریدار ضایعات در غرب تهران

در اینجا اطلاعات لازم در مورد خرید ضایعات در غرب تهران و سایر موارد مرتبط را مرور می کنیم. خرید ضایعات در غرب تهران با توجه به نیاز خریدار انجام می شود و ممکن است شامل ابزار و مواد مختلفی باشد. از جمله مهمترین و پرفروش ترین ضایعات غرب تهران و حتی در کل کشور ضایعات مواد فلزی هستند که قیمت بالاتری دارند و گرانتر از سایر ضایعات هستند.

این نوع ضایعات ممکن است در مناطق مختلف یک شهر تولید شود و به دلیل قیمت بالای آن در مقایسه با سایر ضایعات افراد بیشتری در بیشتر مناطق شهرها به دنبال این مواد هستند. با توجه به وجود اماکن و محیط های صنعتی در مناطق غربی تهران ، خریداران می توانند ضایعات مختلفی را بسته به نیاز خود در این مناطق پیدا کرده و آنها را خریداری و بفروشند.

خرید و فروش ضایعات در غرب تهران برای افرادی که در این زمینه کار می کنند به عنوان یک تجارت سودآور شناخته می شود که تنها در یک مرحله پایان نمی یابد. به طور کلی ، یک خریدار ضایعات باید مراحلی مانند یافتن منابع ضایعات و مخازن ، جمع آوری انواع مختلف مواد و در نهایت خرید و فروش آنها را طی کند. خرید ضایعات مختلف در غرب تهران برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند یک تجارت پرسود است.

جمع آوری ضایعات توسط خریداران غرب شهر تهران

فردی که در زمینه جمع آوری و بازیافت ضایعات فعال است علاوه بر آگاهی از انواع ضایعات باید از روش های جمع آوری این مواد و همچنین منبع اصلی آن در مناطق مختلف شهر آگاه باشد. برای خرید ضایعات در غرب تهران باید توجه داشت که علاوه بر مناطق و مجتمع های مسکونی در این مناطق ، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی زیادی نیز در این منطقه از تهران وجود دارد که از آن ها می توان ضایعات زیادی خریداری کرد.

البته تنها جایی که می توان از آنجا انواع ضایعات را خریداری کرد فقط کارخانه ها و کارگاه ها نیستند. از دیگر روش های جمع آوری و خرید ضایعات در غرب تهران که به روشی قدیمی معروف است ، عبور از مناطق مسکونی و استعلام از خانوارهایی است که مقدار زیادی از این ضایعات را جمع آوری کرده و قصد فروش آن را دارند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و می خواهید ضایعات خود را با بهترین قیمت بفروشید پینشهاد میکنم که درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

البته این روش ممکن است به زمان و انرژی زیادی نیاز داشته باشد و به همین دلیل دیگر مانند گذشته مورد استقبال قرار نمی گیرد. لازم به ذکر است که با وجود برخی از انبارهای جمع آوری ضایعات ، روند خرید و فروش ضایعات آسان شده و نیازی به صرف وقت برای جستجو و جمع آوری این مواد نیست.

در واقع روش های قدیمی مانند استفاده از کامیون و حفاری در محله ها و کوچه های سطح شهرها ، از ابتدایی ترین روش های جمع آوری ضایعات است. در آخر می توان اضافه کرد که دارندگان این ضایعات یا افرادی که در زمینه جمع آوری ضایعات در غرب تهران فعال هستند، پس از جمع آوری این مواد می توانند به مراکز یا شرکتهای فعال در زمینه خرید ضایعات در غرب تهران مراجعه کرده و اقدام به فروش این مواد نمایند.

خرید انواع زباله های ضایعاتی در شرق تهران

خرید انواع ضایعات فلزی در غرب تهران

یکی از گسترده ترین اقلامی که خریدار ضایعات در غرب تهران جمع آوری و بازیافت می کند ضایعات فلزی است که طبقه بندی های جداگانه خود را دارد. در ادامه چند نمونه از این ضایعات بیان شده است:

خریداری ضایعات آلومینیوم در غرب تهران

خریدار ضایعات آلومینیوم در غرب تهران

گروه دیگری از ضایعات به نام ضایعات آلومینیوم نیز شناخته می شوند که پس از آن در رتبه دوم قرار دارند. ضایعات  آلومینیوم یکی از اصلی ترین ضایعات است که بعد از ضایعات فلزی به فروش می رسد. ضایعات فلزات غیر آهنی خود شامل چندین دسته مختلف از جمله ضایعات مس ، ضایعات سرب ، ضایعات روی و ضایعات آلومینیوم است. اگر شما مقداری از این ضایعات را دارید و دوست دارید آن را با بهترین قیمت به فروش بگذارید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما ضایعات شما را با بهترین قیمت از شما می خریم.

خریداری ضایعات مس در غرب تهران

خریدار ضایعات مس در غرب تهران

ضایعات مس دسته دیگری از ضایعات است که توسط خریداران ضایعات در غرب تهران جمع آوری می شود. قیمت این ضایعات نیز با یکدیگر متفاوت است و شامل چندین مورد است. اما به طور کلی می توان گفت گرانترین این دسته ضایعات کابل قرمز است. دلیل آن این است که دارای درصد بالایی از مس است.

خریداری ضایعات برنج در غرب تهران با بهترین قیمت

خریدار ضایعات برنج در غرب تهران

ضایعات برنج نوع دیگری از ضایعات فلزی است که به دو دسته زرد و سفید تقسیم می شود و همچنین دارای درصدی از مس است. به همین دلیل قیمت آنها با توجه به بازار جهانی مس تعیین می شود. موارد استفاده از ضایعات برنج شامل گزینه هایی مانند لباس ضد گلوله ، پلاک و … است.

خریدار ضایعات سرب در غرب تهران

ضایعات سرب را می توان مورد دیگری دانست که خریداران ضایعات در غرب تهران به دنبال بازیافت آن هستند. این ضایعات قیمت های متفاوتی دارند و متداول ترین آنها باتری های اسید سرب است.

آخرین دسته خرید انواع ضایعات در غرب تهران نیز متعلق به پسماندهای فولادی است که درصد بالایی از نیکل و کروم دارند. ضایعات فولاد برای آلیاژ در کوره ها استفاده می شود. خریدار ضایعات در غرب تهران همه این پسماندها را از متقاضیان دریافت می کند و سپس آنها را برای بازیافت آماده می کند. در محصولات غیر فلزی نیز با همین رویه روبرو هستیم. مانند لامپ های کم مصرف و سالم که در انواع گرانول های پلاستیکی فروخته می شوند.

ضایعات در منطق مسکونی در غرب تهران

ضایعات در مناطق مسکونی

علاوه بر محیط های صنعتی، ضایعات در مناطق مسکونی نیز وجود دارد و اغلب پس از جمع آوری در محیط باز ذخیره می شود. البته بعضی از این ضایعات نیز در انبار ها نگه داری می شوند و این مسئله ممکن است در آینده مشکلات بدی به وجود آورد. خطرات زیادی در نگه داری این ضایعات وجود دارد زیرا در بین این ضایعات فلزاتی با خاصیت رادیواکتیو وجود دارد که می تواند منجر به مرگ ، آسیب و به محیط زیست شود. این اتفاق قبلا در دو کشور هند و برزیل اتفاق افتاده است.

سمومی مانند آزبست یا موادی مانند بریلیم ، کادمیوم و جیوه می توانند خطرات بی شماری را برای کارمندان و محیطی که در آن قرار دارند ایجاد کنند. علاوه بر این بسیاری از اقلام موجود در این انبارها خطرناک است.

این دستگاه های غول پیکر در ابعاد بزرگ و قدرت بالا ، در صورت بی احتیاطی و اشتباهات انسانی و … می توانند باعث حوادث جبران ناپذیری شوند.

بازیافت ضایعات و خریداری آن

مزایای بازیافت ضایعات

بازیافت ضایعات مزایای زیادی برای حفاظت از محیط زیست دارد: ۷۰٪ صرفه جویی در انرژی؛ صرفه جویی ۹۰ درصدی در استفاده از مواد اولیه ؛ ۸۶٪ آلودگی هوا کمتر ۴۰٪ صرفه جویی در مصرف منابع آب ؛ کاهش ۷۶ درصدی آلودگی آب ؛ ۹۷٪ صرفه جویی در مصرف منابع.

به عنوان مثال، هر تن فولاد بازیافت شده از ضایعات آهن می تواند ۱۱۱۵ کیلوگرم در مصرف آهن ، ۶۲۵ کیلوگرم در مصرف ذغال سنگ و ۵۳ کیلوگرم در مصرف سنگ آهک صرفه جویی کند. این ارقام برای سایر فلزات (فلزات غیر آهنی) به شرح زیر است: ۹۵٪ صرفه جویی در مصرف آلومینیوم. ۸۵٪ پس انداز مس؛ ۶۵٪ پس انداز سرب ؛ ۶۰٪ پس انداز روی.

اگر شما هم دوست دارید در حفظ محیط زیست صحیم باشید و در منزل تان انواع ضایعات را دارید و می خواهید با فروش و بازیافت آن ها به چرخه ی زندگی و حفظ محیط زیست و صرفه جویی در منابع کمک کنید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما ضایعات شما را با بهترین قیمت خواهیم خرید.

عوامل موثر در قیمت ضایعات در غرب تهران

همانطور که گفته شد تجارت ضایعات علیرغم تصور عمومی یکی از سودآورترین مشاغل برای افراد فعال در این زمینه است و خرید ضایعات در غرب تهران ممکن است به دلایل زیادی از جمله وجود مراکز بزرگ پسماند انجام شود. قیمت ضایعات و ابزار با توجه به عوامل مختلف تعیین می شود و تعرفه های مختلفی برای این مواد در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال خرید ضایعات فلز در غرب تهران و مناطقی در این منطقه به دلیل مزایای فراوان این مواد سود بیشتری برای خریداران دارد. بنابراین جای تعجب نیست که یک خریدار ضایعات در غرب تهران و سایر مناطق کشور فعالیت بیشتری در زمینه خرید و فروش ضایعات آهن و تجهیزات داشته باشد و روی این حوزه تمرکز کند.

لازم به ذکر است که عوامل زیادی در خرید و فروش ضایعات آهن و فلزات بازیافت شده تأثیرگذار است از جمله هزینه مواد مورد استفاده برای تولید این قطعات فلزی.

علاوه بر این عامل هزینه های لازم برای حمل و نقل ، نگهداری و جداسازی این مواد نیز در هزینه خرید و فروش آنها تأثیر بسزایی دارد. اما مهمترین عاملی که بر قیمت خرید ضایعات در غرب تهران تأثیر می گذارد میزان تقاضای این مواد توسط مردم و خریداران است.

به عنوان مثال ، برخی مراکز و کارخانه هایی که این ضایعات آهن را مصرف می کنند هزینه بیشتری برای خرید این نوع ضایعات پرداخت می کنند.

اگر شما دارای ضایعات آهن هستید و می خواهید آن را با بهترین قیمت به فروش بگذارید درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید. ما ضایعات شما را با بهترین قیمت خواهیم خرید.

5/5 - (1 امتیاز)

  ترک یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

  تماس بگیرید (کلیک کنید)