قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن

قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن

قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن مواد قابل بازیافتی که رها شده اند را ضایعات می گویند . در  تمامی صنعت ها مواد دور ریز و ضایعاتی وجود دارد مانند صنایع اتومبیل ، صنایع ساختمانی و همه این صنایع بخش هایی را دارند که قابل بازیافت می باشند .

تفاوتی که ضایعات با زباله ها دارند در ارزش پولی بسیار قابل توجه است یعنی صراحتا می توان گفت ضایعات ارزش پولی قابل توجهی دارند اما زباله‌ها از ارزش پولی بهره مند نیستند . ضایعات  فلزی و آهنی علاوه بر محیط های صنعتی در نواحی مسکونی هم یافت می شود قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن  معمولا بازیافتی ها باآگاهی بخشی دراین مورد که قصد جمع آوری آهن قراضه که ظاهر به درد نخوری را دارند اقدام به جمع آوری ضایعات آهنی و فلزی می کنند.

این  ضایعات پس از آن که توسط بازیافتی ها جمع آوری می شوند در یک محیط روباز مانند حیاط انباشته می ‌شوند .که به این حیاط ها انبارهای ضایعات نیز گفته می شود . معمولا این حیاط ‌ها با توجه به محلی که در آن واقع شده‌اند ممکن است قبل از آن که فرایند بازیافت را آغاز کنند به افراد علاقه‌ مند اجازه بدهند که قطعات مورد نیازشان را ازآن جا خریداری نمایند . این به این معنی است که شاید در میان قطعات ضایعات چیزهایی وجود داشته باشد که به کار بیاید و دور ریختنی نباشد و بتوان دوباره از آن ها استفاده کرد.

البته این مسئله در مورد انبارهای بزرگ و با ظرفیت بالا بسیار کمتر دیده می شود .قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن  هم چنین باید توجه داشته باشید که فروش ضایعات چه  آهنی و چه غیر آهنی بر اساس واحد کیلو صورت می گیرد اما عملکرد قطعه مثلا اگر موتور ماشین باشد در قیمت گذاری تاثیر می گذارد . نکته دیگری که بسیار مهم می باشد این است که به این علت که حجم ضایعات آهن قراضه در انبارها بسیار بالا است و هم چنین احتمال حادثه در اثر کند و کاو وجود دارد معمولا انبارهایی که اجازه ورود به افراد علاقمند را برای جمع آوری ضایعات موردنظرشان می‌ دهند در ابتدا تعهدی از آن ها دریافت می کند و مسئولیت هرگونه حادثه را به مشتری یعنی شخصی که می‌خواهد انبار را بگردد و شی مورد نظرش را پیدا کند واگذار می کند.

خرید هر کیلو ضایعات آهن در تهران

 

برای هر یک از انبارهای آهن قراضه ارزش هر قطعه دقیقا همان چیزی است که کوره ذوب برای آن می‌پردازد. عملکرد قطعه که این یعنی برخلاف انبار ضایعات، انبارهای آهن قراضه همه چیز را بر اساس وزن به فروش می‌رسانند در نتیجه به طور معمول اگر یک انبار ضایعات نتواند قطعه ای را بالاتر از قیمت آهن موجود در آن که به علت کار کردنش قیمت آن ممکن است تفاوت داشته باشد به فروش برساند آن را به انبار آهن قراضه منتقل می کند تا قطعه را به قیمت وزنش به فروش برسانند .

اگر قطعه ای متشکل از فلزات گوناگون باشد می توان آن را ارزان تر خریداری کرد زیرا ناخالصی بیشتری دارد هم چنین مدیران دوست ندارند کارکنانشان وقتشان را به جا به جا کردن فلزات مختلف یک قطعه صرف کنند . ضایعات فلزی همان طور که قبلا اشاره کردیم دارای خطرات فراوانی است .  به همین خاطر امکان وجود فلزات با خواص رادیو اکتیو که می تواند منجر به مرگ ، صدمه و آسیب های محیط زیستی شود در این فضا وجود دارد .

 

مواد سمی مانند کادمیوم و جیوه برای کارکنان و محیطی که در آن قرار دارد خطرات زیادی را ممکن است به دنبال داشته باشد . قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن علاوه بر این بسیاری از وسایل موجود در انبار های ضایعات نیز خطرناک می باشد. این وسایل بزرگ در ابعادی بسیار وسیع و با نیروی بالا در حال فعالیت می باشند و در صورت بی دقتی و بی توجهی ها و اشتباهات ناخواسته و غیره می‌تواند زمینه ‌ساز بسیاری از مشکلات باشد .

البته در کنار همه این مشکلات باید توجه داشته باشید که بازیافت کردن ضایعات فلزی و آهن ها می تواند مزایای بسیار زیادی برای محیط زیست به دنبال داشته باشد و می تواند اثرات بسیارزیادی رادر سلامت افراد جامعه و محیط زیستی که در آن زندگی می‌کنند به دنبال داشته باشد .

قیمت خرید و فروش  ضایعات آهن

از آن جایی که این مقاله مرتبط با مراحل خرید ضایعات آهن و در کل قیمت خرید ضایعات آهن است می ‌خواهیم در ادامه مراحل را با یکدیگر بررسی کنیم : هر خریدار ضایعات آهن به دو صورت می تواند اقدام به خرید این ضایعات بفرماید در ادامه این دو حالت را برایتان شرح می دهیم : در حالت اول اقدام به ثبت آگهی رایگان و یا آگهی ویژه که ایجاد اطمینان بیشتر می نماید تا فروشندگان ضایعات با شما تماس حاصل نمایند و ضایعات آهنی را که می‌ خواهید از شما خریداری بکند . در روش دوم برای خرید ضایعات آهن با فروشندگانی که اقدام به ثبت آگهی نموده‌ اند تماس حاصل می کنید .

قیمت ضایعات بستگی به مکان و زمان های مختلف بسیار متغیر است و نمی‌ توان قیمت ثابت برای هر کیلو آهن یا فلزات دیگر بیان کرد و این قیمت‌ها با توجه به عوامل مختلفی از جمله قیمت بازار از طریق مذاکره مستقیم بین خریدار و فروشنده و یا به طور غیرمستقیم به وسیله اینترنت تعیین می شود .

 

قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن البته باید توجه داشته باشید که قیمتی که در وب سایت ها دیده می شود لزوماًبا قیمتی که در بازارها و انبارهای ضایعات آهن و آهن قراضه به فروش میرسد یکسان نمی باشد . هم چنین ممکن است قیمت بازار با قیمت های میانگینی که در سایت های مختلف بیان شده است متفاوت باشد .

در نتیجه برای شما عزیزان راحت تر است که برای اطلاع از قیمت ها و نوسانات قیمت با ما تماس بگیرید .

نویسنده: زهرا افشار

لطفا امتیاز دهید

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)